Menu

Naprawa lodówek we Wrocławiu

Serwis lodówek Milenium to rozwiązanie na problemy z lodówką dla wszystkich mieszkańców Wrocławia!
Twoja lodówka odmówiła posłuszeństwa a na zewnątrz upał? Chętnie napiłbyś się chłodnego napoju i jedynym rozwiązaniem wydaje wyjście po lód, który i tak zaraz się roztopi?

Czas na posiłek a Twoje jedzenie nie wygląda świeżo? Zbyt wysoka temperatura sprawiła, że szybko zaczęło się psuć? Myślisz, że czeka Cię zamawianie posiłku na dowóz? Niekoniecznie! Skontaktuj się z profesjonalnym serwisem lodówek z Wrocławia i ciesz się pysznym, domowym posiłkiem!

Dzięki naprawionej lodówce, jedzenie pozostaje świeże, a Ty żyjesz komfortowo.

Twoja lodówka wydaje dziwne dźwięki, pracuje głośniej niż zwykle? To sygnał, że warto zgłosić się do naszego serwisu i sprawdzić, co jest tego przyczyną. Często, wymiana bądź przeczyszczenie małego fragmentu zupełnie zmienia działanie tego sprzętu. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z problemami ze swoją lodówką, nieważne czy cieknie, mrozi czy grzeje – Milenium AGD pomoże Ci usunąć usterkę!

Najczęstsze uszkodzenia lodówki obejmują takie części jak:

  • sprężarka;
  • termostat;
  • moduł sterujący.

W naszym serwisie AGD posiadamy zarówno oryginalne części jak i zamienniki. Dzięki temu, masz wybór i realny wpływ na koszty naprawy.

naprawa lodówki

Pamiętaj, że podstawą długiej żywotności lodówki jak i każdego innego sprzętu AGD jest jego poprawna eksploatacja. Dlatego zachęcamy do lektury naszego firmowego bloga, na którym poruszmy tematy związane z naprawą i eksploatacją tego sprzętu. Więcej na temat poprawnej eksploatacji lodówki znajdziesz w tym wpisie: www.milenium-agd.pl/jak-przedluzyc-zywotnosc-lodowki

Jak działa serwis lodówek Milenium AGD?

Jeżeli zauważyłeś nieprawidłową pracę bądź uszkodzenie swojej lodówki, w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Opisz, na czym polega problem. Po rozpoznaniu sytuacji, przystępujemy do działania. Jak ono wygląda? Możesz to zobaczyć na poniższym schemacie:

  • po zgłoszeniu problemu nasz konsultant przyjeżdża do Ciebie o dogodnej dla Ciebie porze;
  • po rozpoznaniu, przestawiamy Ci możliwe rozwiązania i koszty;
  • jeżeli zdecydujesz się na naprawę, podejmujemy się jej, informując Cię o czasie jej trwania.

Jeśli to możliwe, podejmujemy się naprawy na miejscu. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i pieniądze a Ty szybko możesz cieszyć się sprawną lodówką.

W przypadku, kiedy potrzebna jest wizyta w serwisie, zabieramy uszkodzoną lodówkę i po dokonaniu naprawy, odwozimy ją do Ciebie.

Podziel się