Menu

Kompleksowa i rzeczowa naprawa sprzętu AGD

Lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki czy pralki są drogim sprzętem. My, Polacy, chcielibyśmy mieć sprzęt i dobry, i trwały, i w rozsądnej cenie. Nie stać nas na kompleksową wymianę sprzętu co kilka lat, a duży sprzęt AGD zaczyna psuć się po pięciu do ośmiu lat od chwili zakupu. Wielu z nas płaci jeszcze raty za sprzęt, a tu czas już kupować nowy. Na szczęście – my mamy receptę.
Nasz serwis AGD bazuje na oryginalnych częściach w trakcie naprawy, posiadamy dostęp do niemal każdej części z katalogu producenta. Dzięki autoryzacji, posiadamy programy, dzięki którym możemy czytać kody błędów z modułów elektronicznych, co znacznie skraca czas diagnozy i naprawy. Każdy nasz serwisant posiada laptop, dzięki któremu elektroniczna analiza uszkodzenia czy awarii jest możliwa w domu klienta.

Naprawa AGD – jak się z nami umówić?

Zgłoszenia awarii przyjmujemy przez całą dobę za pomocą poczty elektronicznej, pod adresem neftar@o2.pl, telefonicznie pod numerem 71 356 79 28 w godzinach od 10:00 do 18:00. Następnego dnia serwisant umawia godzinę z klientem i w ustalonym terminie zjawia się na miejscu. W większości przypadków naprawa sprzętu następuje niemal „od ręki”, w domu klienta.

Podziel się