Menu

Kilka słów o firmie Milenium

Milenium powstała przed piętnastu laty jako autoryzowany serwis sprzętu AGD. Sukcesywny rozwój doprowadził nas do chwili obecnej, w której jesteśmy:

  • Autoryzowanym serwisem Candy, Hoover, Indesit, Ariston i MPM
  • Zakładem naprawiającym sprzęt AGD różnych marek
  • Dystrybutorem oryginalnych części zamiennych
  • Dystrybutorem i sprzedawcą urządzeń AGD

W naszym zakładzie przy ulicy Brynickiej 9 mieści się zarówno zakład naprawczy, jak i sklep. Pracujemy w nim od 10-00 do 18:00, serwisanci w terenie pracują od 07:00 do 21:00.

Błyskawiczna naprawa a także odbiór i dowóz własnym transportem

Posiadamy własny transport, umożliwiający nam odbiór i dostawę naprawianego, serwisowanego lub kupionego u nas sprzętu. Na terenie Wrocławia naprawy wykonywane są w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zgłoszenia, natomiast na terenie całego Dolnego Śląska potrzebujemy 48 godzin, by wykonać dla Państwa w pełni skuteczną, profesjonalną usługę, objętą oczywiście gwarancją. Aby obniżyć koszty ponoszone przez Państwa, staramy się większość napraw wykonać bezpośrednio w domu klienta. Zgłoszenia realizuje pięciu najlepszych elektrotechników w mieście, których wiedza i doświadczenie zostały rzetelnie sprawdzone podczas rekrutacji, i których wiedza jest stale poszerzana poprzez udział w szkoleniach zawodowych. Dla Państwa ciągle się zmieniamy, ciągle idziemy do przodu, planując stały rozwój, wzrost zatrudnienia, nowe szkolenia branżowe.
Nasi klienci doceniają trafione diagnozy i szybki czas naprawy oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Podziel się