Menu

Domowe sposoby na pranie i czyszczenie pralki

 1. Domowe sposoby na pranie i czyszczenie pralki

  Zastanawiasz się nad tym, aby proszek, kapsułki i płyn do płukania z drogerii lub marketu zamienić na bardziej naturalne środki czyszczące? To trafiłeś w dobre miejsce. W poniższym wpisie podpowiemy Ci jak skutecznie stosować ocet i sodę oczyszczoną podczas prania. (więcej…)

 2. Klasa energetyczna – od A-20 do D i F

  Chcesz kupić pralkę, lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem, a może odkurzacz lub pralko-suszarkę? Zastanawiasz się jaki model wybrać i na co zwrócić uwagę. Pewnie ból głowy zapewniają Ci klasy energetyczne sprzętu AGD. Czy warto zapłacić więcej za kuchenkę w klasie A-20, czy lepiej wybrać tańszą w klasie B? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym wpisie. (więcej…)

 3. Jak tanio wyposażyć dom w AGD?

  Dobre i tanie AGD. Kto choć raz w życiu nie szukał takiego sprzętu? Pewnie tylko Ci, których dopiero to czeka. A sposobów na zakup taniego AGD jest kilka. Warto z nich skorzystać, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie mieć w domu dobrej klasy lodówkę, pralkę, zmywarkę i kuchenkę.

  (więcej…)

 4. Jak skutecznie odgrzybić i odkamienić pralkę

  Pralka to jeden z niezbędnych sprzętów w każdym domu. Kiedy zaczyna szwankować, często oblewa nas zimny pot – wizja wymiany pralki to wizja pozbycia się sporej kwoty z portfela. Na szczęście na niektóre problemy, takie jak na przykład zagrzybienie czy kamień, są skuteczne rozwiązania. (więcej…)

 5. Kuchenka gazowa, elektryczna czy indukcyjna

  Kupujesz kuchenkę i zastanawiasz się jaką wybrać? Przeczytaj nasz artykuł, w którym omawiamy zalety i wady najpopularniejszych rodzajów kuchenek. Przeczytaj, a podjęcie decyzji będzie dla Ciebie łatwiejsze! (więcej…)