Menu

Jak skutecznie odgrzybić i odkamienić pralkę

 1. Jak skutecznie odgrzybić i odkamienić pralkę

  Pralka to jeden z niezbędnych sprzętów w każdym domu. Kiedy zaczyna szwankować, często oblewa nas zimny pot – wizja wymiany pralki to wizja pozbycia się sporej kwoty z portfela. Na szczęście na niektóre problemy, takie jak na przykład zagrzybienie czy kamień, są skuteczne rozwiązania. (więcej…)

 2. Kuchenka gazowa, elektryczna czy indukcyjna

  Kupujesz kuchenkę i zastanawiasz się jaką wybrać? Przeczytaj nasz artykuł, w którym omawiamy zalety i wady najpopularniejszych rodzajów kuchenek. Przeczytaj, a podjęcie decyzji będzie dla Ciebie łatwiejsze! (więcej…)

 3. Awaria pralki – typowe objawy

  Pralki to sprzęt, który w naszych domach jest używany najczęściej. W związku z tym, że stery prania same się nie wypiorą, pralki zużywają się stosunkowo szybko. Niektóre z awarii można z powodzeniem naprawić, inne są zupełnie nieopłacalne. Nasze podpowiedzi pozwolą ci postawić wstępną diagnozę, jednak naprawę lepiej zostawić fachowcowi, gdyż ktoś, kto nie zna się zupełnie na budowie pralki i zasadzie jej działania, może zrobić więcej złego niż dobrego. (więcej…)

 4. Pięć rad dotyczących wyboru sprzętu AGD do domu

  Kupując sprzęt AGD, powinieneś kierować się kilkoma ważnymi zasadami, które zdecydowanie ułatwią ci podjęcie decyzji. Najważniejsze, to zachować zdrowy rozsądek i nie kierować się tylko reklamami, opiniami zaciągniętymi z internetu czy radą sprzedawców. (więcej…)

 5. Naprawiamy czy kupujemy

  No i stało się… pralka nawaliła po raz kolejny… Stos brudnego prania rośnie w tempie ekspresowym. Nagle kończy się zapas czystych skarpetek, majtek, bluzek, spodni… “I niczego już nie ma… I niczego nie będzie…” jak mawiał kandydat Kononowicz. Generalnie – dramat! A do tego napięty budżet… czyli, jak to się ładnie nazywa, wieczna dziura w portfelu, którą pieniądze wychodzą, udając się w nieznane… Lub znane, tylko drogie… (więcej…)