Menu

Jak tanio wyposażyć dom w AGD?

 1. Jak tanio wyposażyć dom w AGD?

  Dobre i tanie AGD. Kto choć raz w życiu nie szukał takiego sprzętu? Pewnie tylko Ci, których dopiero to czeka. A sposobów na zakup taniego AGD jest kilka. Warto z nich skorzystać, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie mieć w domu dobrej klasy lodówkę, pralkę, zmywarkę i kuchenkę.

  (więcej…)

 2. Jak skutecznie odgrzybić i odkamienić pralkę

  Pralka to jeden z niezbędnych sprzętów w każdym domu. Kiedy zaczyna szwankować, często oblewa nas zimny pot – wizja wymiany pralki to wizja pozbycia się sporej kwoty z portfela. Na szczęście na niektóre problemy, takie jak na przykład zagrzybienie czy kamień, są skuteczne rozwiązania. (więcej…)

 3. Kuchenka gazowa, elektryczna czy indukcyjna

  Kupujesz kuchenkę i zastanawiasz się jaką wybrać? Przeczytaj nasz artykuł, w którym omawiamy zalety i wady najpopularniejszych rodzajów kuchenek. Przeczytaj, a podjęcie decyzji będzie dla Ciebie łatwiejsze! (więcej…)

 4. Awaria pralki – typowe objawy

  Pralki to sprzęt, który w naszych domach jest używany najczęściej. W związku z tym, że stery prania same się nie wypiorą, pralki zużywają się stosunkowo szybko. Niektóre z awarii można z powodzeniem naprawić, inne są zupełnie nieopłacalne. Nasze podpowiedzi pozwolą ci postawić wstępną diagnozę, jednak naprawę lepiej zostawić fachowcowi, gdyż ktoś, kto nie zna się zupełnie na budowie pralki i zasadzie jej działania, może zrobić więcej złego niż dobrego. (więcej…)

 5. Pięć rad dotyczących wyboru sprzętu AGD do domu

  Kupując sprzęt AGD, powinieneś kierować się kilkoma ważnymi zasadami, które zdecydowanie ułatwią ci podjęcie decyzji. Najważniejsze, to zachować zdrowy rozsądek i nie kierować się tylko reklamami, opiniami zaciągniętymi z internetu czy radą sprzedawców. (więcej…)